Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:24751
- Articol:Zfdc40f9f1
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Alimentare :priza
- Deschiderea mandrinei :13 mm
- Diametrul găurii în lemn :32 mm
- Diametrul găurii în oțel :13 mm
- Lungime cablu de alimentare :2.5 m
- Maner secundar :este
- Numărul de viteze :2
- Putere :550 W
- Revers :este
- Tip aplicații :găurit
- Tip mandrină :rapida
- Tip :fără percuție
- Turația în gol :2000 min‾¹
- Valiză de depozitare :este
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
Specificații Maşină de găurit Makita 6310
- Tip aplicații găurit
- Tip fără percuție
- Putere 550 W
- Tip mandrina rapida
- Alimentare priza
- Deschiderea mandrinei 13 mm
- Numărul de viteze 2
- Turația în gol 2000 min‾¹
- Diametrul găurii în oțel 13 mm
- Diametrul găurii în lemn 32 mm
- Revers da
- Lungime cablu de alimentare 2.5 m
- Greutate 2 kg
- Maner secundar da
- Valiză de depozitare da
| Specificatii | |
| Alimentare | priza |
| Deschiderea mandrinei | 13 mm |
| Diametrul găurii în lemn | 32 mm |
| Diametrul găurii în oțel | 13 mm |
| Lungime cablu de alimentare | 2.5 m |
| Maner secundar | este |
| Numărul de viteze | 2 |
| Putere | 550 W |
| Revers | este |
| Tip aplicații | găurit |
| Tip mandrină | rapida |
| Tip | fără percuție |
| Turația în gol | 2000 min‾¹ |
| Valiză de depozitare | este |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa