Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:29839
- Articol:A641559
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Alimentare:rețea
- Controlul electronic al vitezei:da
- Deschiderea mandrinei:13 mm
- Diam. max. in beton:20 mm
- Diametrul găurii în lemn:40 mm
- Diametrul găurii în oțel:16 mm
- Garanție:12 luni
- Greutate:2.8 kg
- Limitator adancime ajustabil:da
- Maner secundar:da
- Producător:Interskol
- Putere:1000 W
- Revers:da
- Rotații 1 viteza:2500 min‾¹
- Tip:cu percuție
- Tip aplicații:găurit
- Tip mandrina:cu cheie
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Alimentare | rețea |
| Controlul electronic al vitezei | da |
| Deschiderea mandrinei | 13 mm |
| Diam. max. in beton | 20 mm |
| Diametrul găurii în lemn | 40 mm |
| Diametrul găurii în oțel | 16 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 2.8 kg |
| Limitator adancime ajustabil | da |
| Maner secundar | da |
| Producător | Interskol |
| Putere | 1000 W |
| Revers | da |
| Rotații 1 viteza | 2500 min‾¹ |
| Tip | cu percuție |
| Tip aplicații | găurit |
| Tip mandrina | cu cheie |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa

