Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30172
- Articol:A241449
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Alimentare:priza
- Deschiderea mandrinei:13 mm
- Diametrul găurii în lemn:76 mm
- Diametrul găurii în oțel:13 mm
- Garanție:12 luni
- Greutate:3 kg
- Lungime cablu de alimentare:3 m
- Maner secundar:da
- Numărul de viteze:1
- Producător:Graphite
- Putere:850 W
- Tip:fără percuție
- Tip aplicații:găurit
- Tip mandrina:rapida
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Alimentare | priza |
| Deschiderea mandrinei | 13 mm |
| Diametrul găurii în lemn | 76 mm |
| Diametrul găurii în oțel | 13 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 3 kg |
| Lungime cablu de alimentare | 3 m |
| Maner secundar | da |
| Numărul de viteze | 1 |
| Producător | Graphite |
| Putere | 850 W |
| Tip | fără percuție |
| Tip aplicații | găurit |
| Tip mandrina | rapida |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa






