Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:11123
- Articol:42.586.82
- Disponibilitate:În stock99
- Alimentare :rețea
- Controlul electronic al vitezei :este
- Deschiderea mandrinei :13 mm
- Diam. max. in beton :13 mm
- Diametrul găurii în lemn :25 mm
- Diametrul găurii în oțel :10 mm
- Frecvența bătăilor in gol :41600 min‾¹
- Limitator adancime ajustabil :este
- Maner secundar :este
- Numărul de viteze :1
- Putere :650 W
- Revers :este
- Tip aplicații :găurit
- Tip mandrină :rapida
- Tip :cu percuție
- Turația în gol :2600 min‾¹
- Arată toate specificatiile
776 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: mâine, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 146 Lei / lună |
81 Lei / lună |
59 Lei / lună |
49 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Alimentare | rețea |
| Controlul electronic al vitezei | este |
| Deschiderea mandrinei | 13 mm |
| Diam. max. in beton | 13 mm |
| Diametrul găurii în lemn | 25 mm |
| Diametrul găurii în oțel | 10 mm |
| Frecvența bătăilor in gol | 41600 min‾¹ |
| Limitator adancime ajustabil | este |
| Maner secundar | este |
| Numărul de viteze | 1 |
| Putere | 650 W |
| Revers | este |
| Tip aplicații | găurit |
| Tip mandrină | rapida |
| Tip | cu percuție |
| Turația în gol | 2600 min‾¹ |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa





