Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30286
- Articol:A1041204
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Alimentare:priza
- Deschiderea mandrinei:13 mm
- Diam. max. in beton:13 mm
- Diametrul găurii în lemn:25 mm
- Diametrul găurii în oțel:13 mm
- Frecventa batailor in gol:46400 min‾¹
- Garanție:12 luni
- Greutate:1.7 kg
- Numărul de viteze:1
- Producător:AGM
- Putere:710 W
- Rotații 1 viteza:2900 min‾¹
- Tip:cu percuție
- Tip aplicații:găurit
- Tip mandrina:cu cheie
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Alimentare | priza |
| Deschiderea mandrinei | 13 mm |
| Diam. max. in beton | 13 mm |
| Diametrul găurii în lemn | 25 mm |
| Diametrul găurii în oțel | 13 mm |
| Frecventa batailor in gol | 46400 min‾¹ |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 1.7 kg |
| Numărul de viteze | 1 |
| Producător | AGM |
| Putere | 710 W |
| Rotații 1 viteza | 2900 min‾¹ |
| Tip | cu percuție |
| Tip aplicații | găurit |
| Tip mandrina | cu cheie |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa