Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30284
- Articol:A467163
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Alimentare:rețea
- Diam. max. in beton:13 mm
- Diametrul găurii în lemn:25 mm
- Diametrul găurii în oțel:10 mm
- Garanție:12 luni
- Greutate:1.5 kg
- Limitator adancime ajustabil:da
- Maner secundar:da
- Producător:AGM
- Putere:550 W
- Revers:da
- Tip:cu percuție
- Tip aplicații:găurit
- Tip mandrina:cu cheie
- Turația în gol:3000 min‾¹
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Alimentare | rețea |
| Diam. max. in beton | 13 mm |
| Diametrul găurii în lemn | 25 mm |
| Diametrul găurii în oțel | 10 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 1.5 kg |
| Limitator adancime ajustabil | da |
| Maner secundar | da |
| Producător | AGM |
| Putere | 550 W |
| Revers | da |
| Tip | cu percuție |
| Tip aplicații | găurit |
| Tip mandrina | cu cheie |
| Turația în gol | 3000 min‾¹ |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa

