Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:24659
- Articol:Zf9a9d1881
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Alimentare :priza
- Deschiderea mandrinei :10 mm
- Diametrul găurii în lemn :25 mm
- Diametrul găurii în oțel :10 mm
- Lungime cablu de alimentare :2.5 m
- Putere :530 W
- Tip aplicații :găurit
- Tip mandrină :rapida
- Tip :fără percuție
- Turația în gol :2500 min‾¹
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
Mașină de găurit Makita 6408 - folosită pentru efectuarea operațiunilor de foraj. Face posibilă rezolvarea calitativă a acestor probleme și obținerea rezultatelor necesare în fiecare caz în perioade de timp relativ scurte. Dispozitivul propus poate fi utilizat cu succes atât acasă, cât și la nivel profesional. Lejeritatea și designul bine gândit fac posibilă operarea acestui model fără disconfort și fără oboseală. Diametrul găurilor create cu instrumentul diferă semnificativ pentru diferite materiale. Când lucrați cu lemn, acest parametru este de 25 mm, iar cu oțelul, de 10 mm. Numărul de rotații pe minut pentru echipamentul în cauză este de 2500.
Specificații tehnice
- Putere absorbită 530 W
- Capacitate de găurire max. în lemn 25 mm
- Turație în gol 0-2500 rpm
- Lungime cablu alimentare 2.5 m
- Capacitate de găurire max. în oțel 10 mm
- Greutate 1.4 kg
| Specificatii | |
| Alimentare | priza |
| Deschiderea mandrinei | 10 mm |
| Diametrul găurii în lemn | 25 mm |
| Diametrul găurii în oțel | 10 mm |
| Lungime cablu de alimentare | 2.5 m |
| Putere | 530 W |
| Tip aplicații | găurit |
| Tip mandrină | rapida |
| Tip | fără percuție |
| Turația în gol | 2500 min‾¹ |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa



