Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:24649
- Articol:Z11057ad18
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Adâncime de rindeluire :3 mm
- Dimensiuni :483x771x401 mm
- Lățime de rindeluire :304 mm
- Număr de cuțite :2
- Putere :1650 W
- Tip :mașina de rindeluire
- Turația în gol :8500 min-1
- Viteza de avans :8.5 m/min
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
Rindeaua electrica stationara 2012NB face parte din gama de echipamente si utilaje profesionale Makita. Poate fi utilizata pe santiere de constuctii datorita latimi mari de lucru de pana la 304 mm. Alte caracteristici ale rindelei electrice stationare Makita 2012NB: Compacta, usoara si usor de transportat; Motor puternic de 1650 W si nivel sonor redus (doar 83 db); Mecanism de prindere excelent pentru o finisare perfecta; Adancime de lucru cuprinsa intre 3 si 100 mm in functie de materialul prelucrat; Lampa de control semnalizeaza posibilitatea utilizarii masinii; Poate fi racordata la o instalatie exterioara de aspiratie.
Specificații tehnice
- Putere nominala 1650 W
- Inaltime degrosare max 155 mm
- Tip masina degrosare
- Inaltime degrosare min 3 mm
- Adancime degrosarer 3 mm
- Latime de degrosare max 304 mm
- Greutate 28.1 kg
- Turatie bloc taietor 8500 rpm
| Specificatii | |
| Adâncime de rindeluire | 3 mm |
| Dimensiuni | 483x771x401 mm |
| Lățime de rindeluire | 304 mm |
| Număr de cuțite | 2 |
| Putere | 1650 W |
| Tip | mașina de rindeluire |
| Turația în gol | 8500 min-1 |
| Viteza de avans | 8.5 m/min |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa





