Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30016
- Articol:A845148
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Adâncime de rindeluire:3 mm
- Dimensiuni:1540x700x1050 mm
- Garanție:12 luni
- Greutate:142 kg
- Lățime de rindeluire:200 mm
- Număr de cuțite:3
- Producător:Jet
- Putere:2100 W
- Tip:mașini de rindeluit si degrosat
- Turația în gol:10000 min-1
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Adâncime de rindeluire | 3 mm |
| Dimensiuni | 1540x700x1050 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 142 kg |
| Lățime de rindeluire | 200 mm |
| Număr de cuțite | 3 |
| Producător | Jet |
| Putere | 2100 W |
| Tip | mașini de rindeluit si degrosat |
| Turația în gol | 10000 min-1 |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa
