Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:976-07
- Articol:678
- Disponibilitate:Нет в наличии0
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
Specificații Ryobi RRS1200-K
| Putere | 1200 W |
| Turația în gol | 3000 min‾¹ |
| Lungime cursă | 30 mm |
| Lungime a lamei | 300 mm |
| Adâncime de tăiere în lemn | 200 mm |
| Ad. de tăiere în prof. metalice | 20 mm |
| Alimentare | rețea |
| Pendularea pânzei | nu este |
| Schimbare rapidă a pânzelor | este |
| LED cu lumină constantă | nu este |
| Valiză | este |
| Lungime cablu | 2.5 m |
| Nivelul de zgomot | 103 dB |
| Greutate | 5.25 kg |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa






