Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:820-07
- Articol:522
- Disponibilitate:În stock99
4.150 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: mâine, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 781 Lei / lună |
435 Lei / lună |
320 Lei / lună |
262 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
Specificații Metabo SSE 1100 (606177500)
| Putere | 1100 W |
| Turația în gol | 2600 min‾¹ |
| Lungime cursă | 28 mm |
| Alimentare | rețea |
| Valiză | este |
| Lungime cablu | 4 m |
| Nivelul de zgomot | 100 dB |
| Greutate | 3.9 kg |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa


