Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:24726
- Articol:Z3cadcf12d
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Acumulator :Li-ion 18 В / 4,0 A*h
- Ad. de tăiere în prof. metalice :50 mm
- Adâncime de tăiere în lemn :50 mm
- Alimentare :acumulator
- LED cu lumină constantă :este
- Lungime cursă :13 mm
- Lungime ferăstraie :392 mm
- Schimbare rapidă a pânzelor :este
- Turația în gol :3000 min‾¹
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
Specificații Fierăstrău sabie Makita DJR183Z
- Turația în gol 3000 min‾¹
- Lungime cursă 13 mm
- Adâncime de tăiere în lemn 50 mm
- Ad. de tăiere în prof. metalice 50 mm
- Lungime ferăstraie 392 mm
- Alimentare acumulator
- Acumulator Li-ion 18 В / 4,0 A*h
- Schimbare rapidă a pânzelor da
- LED cu lumină constantă da
- Greutate 1.8 kg
| Specificatii | |
| Acumulator | Li-ion 18 В / 4,0 A*h |
| Ad. de tăiere în prof. metalice | 50 mm |
| Adâncime de tăiere în lemn | 50 mm |
| Alimentare | acumulator |
| LED cu lumină constantă | este |
| Lungime cursă | 13 mm |
| Lungime ferăstraie | 392 mm |
| Schimbare rapidă a pânzelor | este |
| Turația în gol | 3000 min‾¹ |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa







