Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:29878
- Articol:A641880
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Adâncime de tăiere în lemn:115 mm
- Alimentare:rețea
- Garanție:12 luni
- Greutate:2.6 kg
- Lungime cursă:28 mm
- Producător:Interskol
- Putere:800 W
- Turația in gol:2800 min‾¹
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Adâncime de tăiere în lemn | 115 mm |
| Alimentare | rețea |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 2.6 kg |
| Lungime cursă | 28 mm |
| Producător | Interskol |
| Putere | 800 W |
| Turația in gol | 2800 min‾¹ |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa



