Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30225
- Articol:A783564
- Disponibilitate:În stock99
- Ad. de tăiere în prof. metalice:8 mm
- Adâncime de tăiere în lemn:115 mm
- Alimentare:rețea
- Garanție:12 luni
- Greutate:2.74 kg
- Lungime cablu:3 m
- Lungime cursă:20 mm
- Producător:Graphite
- Putere:900 W
- Turația in gol:2600 min‾¹
- Arată toate specificatiile
1.909 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: astăzi, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 359 Lei / lună |
200 Lei / lună |
147 Lei / lună |
120 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Ad. de tăiere în prof. metalice | 8 mm |
| Adâncime de tăiere în lemn | 115 mm |
| Alimentare | rețea |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 2.74 kg |
| Lungime cablu | 3 m |
| Lungime cursă | 20 mm |
| Producător | Graphite |
| Putere | 900 W |
| Turația in gol | 2600 min‾¹ |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa








