Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:24670
- Articol:Zda2aca8fe
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Dimensiune bandă :13x1140 mm
- Dimensiuni :508x256x188 mm
- Lungimea cablului :2.5 m
- Max. diametrul semifabricatului :120 mm
- Numărul de viteze de lucru :1
- Putere :710 W
- Tipul de alimentare :rețea
- Tip :manual
- Скорость движения ленты :105 m/min
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
Specificații Fierăstrău cu bandă Makita 2107FK
- Putere 710 W
- Tip manual
- Tipul de alimentare rețea
- Lungimea cablului 2.5 m
- Numărul de viteze de lucru 1
- Max. diametrul semifabricatului 120 mm
- Скорость движения ленты 105 m/min
- Dimensiune bandă 13x1140 mm
- Dimensiuni 508x256x188 mm
- Greutate 6 kg
| Specificatii | |
| Dimensiune bandă | 13x1140 mm |
| Dimensiuni | 508x256x188 mm |
| Lungimea cablului | 2.5 m |
| Max. diametrul semifabricatului | 120 mm |
| Numărul de viteze de lucru | 1 |
| Putere | 710 W |
| Tipul de alimentare | rețea |
| Tip | manual |
| Скорость движения ленты | 105 m/min |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa





