Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:15194
- Articol:333dc0d6d
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Capacitate de absorbtie :750 m³/h
- Dimensiuni :60x43.2x62.2 cm
- Nivel de zgomot maxim :50 dB
- Nivel de zgomot minim :45 dB
- Numar motoare :1
- Numar viteze :3
- Putere iluminare :2x35 W
- Putere :200 W
- Tip Absorbtie :evacuare
- Tip hota :înclinată
- Tip iluminare :LED
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Capacitate de absorbtie | 750 m³/h |
| Dimensiuni | 60x43.2x62.2 cm |
| Nivel de zgomot maxim | 50 dB |
| Nivel de zgomot minim | 45 dB |
| Numar motoare | 1 |
| Numar viteze | 3 |
| Putere iluminare | 2x35 W |
| Putere | 200 W |
| Tip Absorbtie | evacuare |
| Tip hota | înclinată |
| Tip iluminare | LED |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa





