Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Model:14972
- Articol:a39b9dfec
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Capacitate de absorbtie :1000 m³/h
- Diametru tub de evacuare :15 cm
- Dimensiuni :260х540х285 cm
- Nivel de zgomot minim :46 dB
- Numar motoare :1
- Numar viteze :4
- Putere iluminare :1x13 W
- Putere :291 W
- Tip Absorbtie :evacuare
- Tip hota :incorporabila
- Tip iluminare :LED
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Capacitate de absorbtie | 1000 m³/h |
| Diametru tub de evacuare | 15 cm |
| Dimensiuni | 260х540х285 cm |
| Nivel de zgomot minim | 46 dB |
| Numar motoare | 1 |
| Numar viteze | 4 |
| Putere iluminare | 1x13 W |
| Putere | 291 W |
| Tip Absorbtie | evacuare |
| Tip hota | incorporabila |
| Tip iluminare | LED |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa





