Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Model:14956
- Articol:f78e8cd43
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Capacitate de absorbtie :910 m³/h
- Dimensiuni :60x30x27 cm
- Nivel de zgomot maxim :59 dB
- Numar motoare :1
- Numar viteze :3
- Putere iluminare :2x20 W
- Putere :280 W
- Rama decor :sticlă negru
- Tip Absorbtie :evacuare
- Tip hota :telescopică
- Tip iluminare :LED
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Capacitate de absorbtie | 910 m³/h |
| Dimensiuni | 60x30x27 cm |
| Nivel de zgomot maxim | 59 dB |
| Numar motoare | 1 |
| Numar viteze | 3 |
| Putere iluminare | 2x20 W |
| Putere | 280 W |
| Rama decor | sticlă negru |
| Tip Absorbtie | evacuare |
| Tip hota | telescopică |
| Tip iluminare | LED |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa



