Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:29664
- Articol:A840081
- Disponibilitate:În stock99
- Altele:frână de lanț
- Garanție:12 luni
- Greutate:6 kg
- Grosimea mecanismului de transmisie:1.3 mm
- Lungime lamă:400 mm
- Numărul de legaturi:56
- Pasul lanţului:3/8 "
- Producător:AL-KO
- Putere:2400 W
- Viteza lanţului:13.5 m/sec
- Arată toate specificatiile
3.150 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: astăzi, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 593 Lei / lună |
330 Lei / lună |
243 Lei / lună |
199 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Altele | frână de lanț |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 6 kg |
| Grosimea mecanismului de transmisie | 1.3 mm |
| Lungime lamă | 400 mm |
| Numărul de legaturi | 56 |
| Pasul lanţului | 3/8 " |
| Producător | AL-KO |
| Putere | 2400 W |
| Viteza lanţului | 13.5 m/sec |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa





