Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Model:14896
- Articol:984e3bf61
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Capacitate de absorbtie :440 m³/h
- Dimensiuni :60x30x17 cm
- Nivel de zgomot maxim :49 dB
- Numar motoare :1
- Numar viteze :3
- Putere :240 W
- Tip Absorbtie :evacuare;recirculare
- Tip hota :telescopică
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Capacitate de absorbtie | 440 m³/h |
| Dimensiuni | 60x30x17 cm |
| Nivel de zgomot maxim | 49 dB |
| Numar motoare | 1 |
| Numar viteze | 3 |
| Putere | 240 W |
| Tip Absorbtie | evacuare;recirculare |
| Tip hota | telescopică |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa
