Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Model:14955
- Articol:2befea97c
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Capacitate de absorbtie :1000 m³/h
- Dimensiuni :90х43х112-160 cm
- Nivel de zgomot maxim :59 dB
- Numar viteze :3
- Putere :190 W
- Rama decor :sticlă negru
- Tip Absorbtie :evacuare;recirculare
- Tip hota :înclinată
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Capacitate de absorbtie | 1000 m³/h |
| Dimensiuni | 90х43х112-160 cm |
| Nivel de zgomot maxim | 59 dB |
| Numar viteze | 3 |
| Putere | 190 W |
| Rama decor | sticlă negru |
| Tip Absorbtie | evacuare;recirculare |
| Tip hota | înclinată |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa





