Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:14723
- Articol:a3e358cbc
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Capacitate de absorbtie :550 m³/h
- Diametru tub de evacuare :12 cm
- Dimensiuni :60x32x17 cm
- Nivel de zgomot maxim :59 dB
- Numar motoare :2
- Numar viteze :3
- Putere :330 W
- Tip Absorbtie :evacuare;recirculare
- Tip hota :telescopică
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Capacitate de absorbtie | 550 m³/h |
| Diametru tub de evacuare | 12 cm |
| Dimensiuni | 60x32x17 cm |
| Nivel de zgomot maxim | 59 dB |
| Numar motoare | 2 |
| Numar viteze | 3 |
| Putere | 330 W |
| Tip Absorbtie | evacuare;recirculare |
| Tip hota | telescopică |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa







