Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30103
- Articol:A925338
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Greutate:4.8 kg
- Înălțime:140 cm
- Înălţime de lucru :340 cm
- Înălţime platformă:129 cm
- Încărcătura maximă:150 kg
- Lățimea:51 cm
- Material:aluminiu
- Număr trepte:6
- Picioruşe antiderapante:da
- Producător:Alumet
- Tip:scară dublă
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Greutate | 4.8 kg |
| Înălțime | 140 cm |
| Înălţime de lucru | 340 cm |
| Înălţime platformă | 129 cm |
| Încărcătura maximă | 150 kg |
| Lățimea | 51 cm |
| Material | aluminiu |
| Număr trepte | 6 |
| Picioruşe antiderapante | da |
| Producător | Alumet |
| Tip | scară dublă |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa






