Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:15023
- Articol:7ad8a3dc6
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Capacitate de absorbtie :500 m³/h
- Diametru tub de evacuare :12 cm
- Dimensiuni :59,8x30x20.5 cm
- Nivel de zgomot maxim :68 dB
- Numar viteze :3
- Putere iluminare :2x4 W
- Tip Absorbtie :evacuare
- Tip hota :telescopică
- Tip iluminare :LED
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Capacitate de absorbtie | 500 m³/h |
| Diametru tub de evacuare | 12 cm |
| Dimensiuni | 59,8x30x20.5 cm |
| Nivel de zgomot maxim | 68 dB |
| Numar viteze | 3 |
| Putere iluminare | 2x4 W |
| Tip Absorbtie | evacuare |
| Tip hota | telescopică |
| Tip iluminare | LED |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa





