Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:13678
- Articol:7afd5fd9
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Capacitate de absorbtie :236 m³/h
- Dimensiuni :60х14х49,5 cm
- Nivel de zgomot maxim :69 dB
- Nivel de zgomot minim :59 dB
- Numar motoare :1
- Numar viteze :3
- Putere iluminare :1x28 W
- Putere :198 W
- Tip hota :standard
- Tip iluminare :bec halogen
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Capacitate de absorbtie | 236 m³/h |
| Dimensiuni | 60х14х49,5 cm |
| Nivel de zgomot maxim | 69 dB |
| Nivel de zgomot minim | 59 dB |
| Numar motoare | 1 |
| Numar viteze | 3 |
| Putere iluminare | 1x28 W |
| Putere | 198 W |
| Tip hota | standard |
| Tip iluminare | bec halogen |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa






