Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Model:13711
- Articol:20a91db1
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Convecţie :este
- Dimensiuni :59.4 х 55.6 x 59.4 cm
- Ghidaje telescopice :este
- Grill :este
- Iluminare :este
- Măsuri de incorporare :56 x 59,5 x 56 cm
- Metodă curăţare :manual
- Numar geamuri de protecţie la uşă :2
- Numărul funcții :5
- Putere :2300 W
- Rotişor :nu este
- Volum cuptor :58 litri
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Convecţie | este |
| Dimensiuni | 59.4 х 55.6 x 59.4 cm |
| Ghidaje telescopice | este |
| Grill | este |
| Iluminare | este |
| Măsuri de incorporare | 56 x 59,5 x 56 cm |
| Metodă curăţare | manual |
| Numar geamuri de protecţie la uşă | 2 |
| Numărul funcții | 5 |
| Putere | 2300 W |
| Rotişor | nu este |
| Volum cuptor | 58 litri |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa

