Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Model:14576
- Articol:2c5b0a9c
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Convecţie :este
- Dimensiuni :59,4x59,4x55,6 cm
- Ghidaje telescopice :este
- Grill :este
- Iluminare :este
- Măsuri de incorporare :56,7x55,8x54,3 cm
- Metodă curăţare :catalitică
- Numar geamuri de protecţie la uşă :3
- Numărul funcții :6
- Putere :2550 W
- Rotişor :este
- Volum cuptor :58 litri
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Convecţie | este |
| Dimensiuni | 59,4x59,4x55,6 cm |
| Ghidaje telescopice | este |
| Grill | este |
| Iluminare | este |
| Măsuri de incorporare | 56,7x55,8x54,3 cm |
| Metodă curăţare | catalitică |
| Numar geamuri de protecţie la uşă | 3 |
| Numărul funcții | 6 |
| Putere | 2550 W |
| Rotişor | este |
| Volum cuptor | 58 litri |
| Линия дизайна | |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa






