Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:22381
- Articol:f1f6cf190
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Capacitate tocare :2.5 kg/min
- Diametru gaura :5/7 mm
- Dimensiuni :270х170х220 mm
- Duză de răzătoare :este
- Duză pentru cârnați :este
- Duză pentru kebbe :este
- Duză pentru maruntire :este
- Funcţie revers :este
- Lungime cablu :1.1 m
- Numarul de grătare de tocat :2
- Picioruse de cauciuc :este
- Protectie la suprasolicitare :este
- Putere nominală :240 W
- Tavă :inox
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Capacitate tocare | 2.5 kg/min |
| Diametru gaura | 5/7 mm |
| Dimensiuni | 270х170х220 mm |
| Duză de răzătoare | este |
| Duză pentru cârnați | este |
| Duză pentru kebbe | este |
| Duză pentru maruntire | este |
| Funcţie revers | este |
| Lungime cablu | 1.1 m |
| Numarul de grătare de tocat | 2 |
| Picioruse de cauciuc | este |
| Protectie la suprasolicitare | este |
| Putere nominală | 240 W |
| Tavă | inox |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa