Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:22371
- Articol:7eee8d7c8
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Capacitate tocare :1.8 kg/min
- Dimensiuni :210x336x237 mm
- Funcţie revers :este
- Lungime cablu :1 m
- Numarul de grătare de tocat :2
- Picioruse de cauciuc :este
- Putere nominală :350 W
- Tavă :plastic
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Capacitate tocare | 1.8 kg/min |
| Dimensiuni | 210x336x237 mm |
| Funcţie revers | este |
| Lungime cablu | 1 m |
| Numarul de grătare de tocat | 2 |
| Picioruse de cauciuc | este |
| Putere nominală | 350 W |
| Tavă | plastic |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa





