Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:22351
- Articol:07584abcb
- Disponibilitate:În stock101
- Capacitate tocare :2 kg/min
- Diametru gaura :5 mm
- Dimensiuni :380x130x310 mm
- Duză pentru cârnați :este
- Duză pentru kebbe :este
- Funcţie revers :este
- Lungime cablu :0.9 m
- Numarul de grătare de tocat :1
- Protectie la suprasolicitare :este
- Tavă :plastic
- Arată toate specificatiile
700 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: astăzi, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 131 Lei / lună |
73 Lei / lună |
54 Lei / lună |
44 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Capacitate tocare | 2 kg/min |
| Diametru gaura | 5 mm |
| Dimensiuni | 380x130x310 mm |
| Duză pentru cârnați | este |
| Duză pentru kebbe | este |
| Funcţie revers | este |
| Lungime cablu | 0.9 m |
| Numarul de grătare de tocat | 1 |
| Protectie la suprasolicitare | este |
| Tavă | plastic |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa







