Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:22359
- Articol:1dbcba3f8
- Disponibilitate:În stock101
- Capacitate tocare :2 kg/min
- Diametru gaura :5/7 mm
- Dimensiuni :200x195x125 mm
- Duză de răzătoare :este
- Duză pentru cârnați :este
- Duză pentru kebbe :este
- Duză pentru maruntire :este
- Funcţie revers :este
- Numarul de grătare de tocat :2
- Picioruse de cauciuc :este
- Protectie la suprasolicitare :este
- Tavă :plastic
- Arată toate specificatiile
900 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: astăzi, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 169 Lei / lună |
94 Lei / lună |
69 Lei / lună |
57 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Capacitate tocare | 2 kg/min |
| Diametru gaura | 5/7 mm |
| Dimensiuni | 200x195x125 mm |
| Duză de răzătoare | este |
| Duză pentru cârnați | este |
| Duză pentru kebbe | este |
| Duză pentru maruntire | este |
| Funcţie revers | este |
| Numarul de grătare de tocat | 2 |
| Picioruse de cauciuc | este |
| Protectie la suprasolicitare | este |
| Tavă | plastic |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa


