Доставка заказов по Кишиневу осуществляется бесплатно. Стоимость доставки в пригороды Кишинева составляет 50 лей.
- Производитель:
- Модель:22359
- Артикул:1dbcba3f8
- Доступно:Есть в наличии101
- Capacitate tocare :2 kg/min
- Diametru gaura :5/7 mm
- Dimensiuni :200x195x125 mm
- Duză de răzătoare :este
- Duză pentru cârnați :este
- Duză pentru kebbe :este
- Duză pentru maruntire :este
- Funcţie revers :este
- Numarul de grătare de tocat :2
- Picioruse de cauciuc :este
- Protectie la suprasolicitare :este
- Tavă :plastic
- Показать все характеристики
900 Lei
Есть в наличии
Доставка по Кишиневу: завтра, бесплатно
Купить в кредит
| 6 мес. | 12 мес. | 18 мес. | 24 мес. |
| 169 Леев / месяц |
94 Леев / месяц |
69 Леев / месяц |
57 Леев / месяц |
| Купить в кредит | |||
| Описание | |
| Capacitate tocare | 2 kg/min |
| Diametru gaura | 5/7 mm |
| Dimensiuni | 200x195x125 mm |
| Duză de răzătoare | este |
| Duză pentru cârnați | este |
| Duză pentru kebbe | este |
| Duză pentru maruntire | este |
| Funcţie revers | este |
| Numarul de grătare de tocat | 2 |
| Picioruse de cauciuc | este |
| Protectie la suprasolicitare | este |
| Tavă | plastic |
Пока не было вопросов.
Romana







