Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:22387
- Articol:75fe5ff59
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Accesorii :duza pentru a face cârnaţi
- Capacitate tocare :3 kg/min
- Depozitare integrată pentru accesorii :este
- Depozitarea cablului :este
- Diametru gaura :3 mm
- Duză pentru cârnați :este
- Duză pentru kebbe :este
- Funcţie revers :este
- Picioruse de cauciuc :este
- Protectie la suprasolicitare :este
- Putere nominală :800 W
- Tavă :inox
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Accesorii | duza pentru a face cârnaţi |
| Capacitate tocare | 3 kg/min |
| Depozitare integrată pentru accesorii | este |
| Depozitarea cablului | este |
| Diametru gaura | 3 mm |
| Duză pentru cârnați | este |
| Duză pentru kebbe | este |
| Funcţie revers | este |
| Picioruse de cauciuc | este |
| Protectie la suprasolicitare | este |
| Putere nominală | 800 W |
| Tavă | inox |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa





