Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:23882
- Articol:97f982b64
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Accesoriu pentru aluat :este
- Accesoriu pentru frământat :este
- Accesoriu pentru tăiat cuburi :este
- Capacitate bol :3.75
- Cuțit tocător :este
- Dimensiuni :457x304x248 mm
- Disc pentru cartofi pai :este
- Disc pentru feliere :2
- Disc pentru răzuire :2
- Funcţia Puls :este
- Lungime cablu de alimentare :1 m
- Material bol :plastic
- Număr de viteze :2
- Putere :650 W
- Storcător de fructe :este
- Tip control :mecanic
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Accesoriu pentru aluat | este |
| Accesoriu pentru frământat | este |
| Accesoriu pentru tăiat cuburi | este |
| Capacitate bol | 3.75 |
| Cuțit tocător | este |
| Dimensiuni | 457x304x248 mm |
| Disc pentru cartofi pai | este |
| Disc pentru feliere | 2 |
| Disc pentru răzuire | 2 |
| Funcţia Puls | este |
| Lungime cablu de alimentare | 1 m |
| Material bol | plastic |
| Număr de viteze | 2 |
| Putere | 650 W |
| Storcător de fructe | este |
| Tip control | mecanic |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa






