Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:22390
- Articol:bbe0f9e36
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Capacitate tocare :2 kg/min
- Depozitarea cablului :este
- Diametru gaura :5 mm
- Dimensiuni :371x226x248 mm
- Duză de răzătoare :este
- Duză pentru maruntire :este
- Funcţie revers :este
- Numarul de grătare de tocat :2
- Picioruse de cauciuc :este
- Protectie la suprasolicitare :este
- Tavă :metal
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Capacitate tocare | 2 kg/min |
| Depozitarea cablului | este |
| Diametru gaura | 5 mm |
| Dimensiuni | 371x226x248 mm |
| Duză de răzătoare | este |
| Duză pentru maruntire | este |
| Funcţie revers | este |
| Numarul de grătare de tocat | 2 |
| Picioruse de cauciuc | este |
| Protectie la suprasolicitare | este |
| Tavă | metal |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa


