Доставка заказов по Кишиневу осуществляется бесплатно. Стоимость доставки в пригороды Кишинева составляет 50 лей.
- Производитель:
- Модель:22390
- Артикул:bbe0f9e36
- Доступно:Нет в наличии0
- Capacitate tocare :2 kg/min
- Depozitarea cablului :este
- Diametru gaura :5 mm
- Dimensiuni :371x226x248 mm
- Duză de răzătoare :este
- Duză pentru maruntire :este
- Funcţie revers :este
- Numarul de grătare de tocat :2
- Picioruse de cauciuc :este
- Protectie la suprasolicitare :este
- Tavă :metal
- Показать все характеристики
Цену уточняйте
Нет в наличии
Товар временно отсутствует на складе. Для уточнения наличия или срока поставки, пожалуйста, свяжитесь с нами.
| Описание | |
| Capacitate tocare | 2 kg/min |
| Depozitarea cablului | este |
| Diametru gaura | 5 mm |
| Dimensiuni | 371x226x248 mm |
| Duză de răzătoare | este |
| Duză pentru maruntire | este |
| Funcţie revers | este |
| Numarul de grătare de tocat | 2 |
| Picioruse de cauciuc | este |
| Protectie la suprasolicitare | este |
| Tavă | metal |
Пока не было вопросов.
Romana





