Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:22403
- Articol:193bb110e
- Disponibilitate:În stock101
- Capacitate tocare :2.5 kg/min
- Diametru gaura :3/5/8 mm
- Dimensiuni :250x310x120 mm
- Duză pentru cârnați :este
- Duză pentru kebbe :este
- Duză pentru maruntire :este
- Lungime cablu :1.2 m
- Numarul de grătare de tocat :3
- Picioruse de cauciuc :este
- Protectie la suprasolicitare :este
- Tavă :plastic
- Arată toate specificatiile
2.500 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: astăzi, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 470 Lei / lună |
262 Lei / lună |
193 Lei / lună |
158 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Capacitate tocare | 2.5 kg/min |
| Diametru gaura | 3/5/8 mm |
| Dimensiuni | 250x310x120 mm |
| Duză pentru cârnați | este |
| Duză pentru kebbe | este |
| Duză pentru maruntire | este |
| Lungime cablu | 1.2 m |
| Numarul de grătare de tocat | 3 |
| Picioruse de cauciuc | este |
| Protectie la suprasolicitare | este |
| Tavă | plastic |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa



