Доставка заказов по Кишиневу осуществляется бесплатно. Стоимость доставки в пригороды Кишинева составляет 50 лей.
- Производитель:
- Модель:22403
- Артикул:193bb110e
- Доступно:Есть в наличии101
- Capacitate tocare :2.5 kg/min
- Diametru gaura :3/5/8 mm
- Dimensiuni :250x310x120 mm
- Duză pentru cârnați :este
- Duză pentru kebbe :este
- Duză pentru maruntire :este
- Lungime cablu :1.2 m
- Numarul de grătare de tocat :3
- Picioruse de cauciuc :este
- Protectie la suprasolicitare :este
- Tavă :plastic
- Показать все характеристики
2 500 Lei
Есть в наличии
Доставка по Кишиневу: сегодня, бесплатно
Купить в кредит
| 6 мес. | 12 мес. | 18 мес. | 24 мес. |
| 470 Леев / месяц |
262 Леев / месяц |
193 Леев / месяц |
158 Леев / месяц |
| Купить в кредит | |||
| Описание | |
| Capacitate tocare | 2.5 kg/min |
| Diametru gaura | 3/5/8 mm |
| Dimensiuni | 250x310x120 mm |
| Duză pentru cârnați | este |
| Duză pentru kebbe | este |
| Duză pentru maruntire | este |
| Lungime cablu | 1.2 m |
| Numarul de grătare de tocat | 3 |
| Picioruse de cauciuc | este |
| Protectie la suprasolicitare | este |
| Tavă | plastic |
Пока не было вопросов.
Romana





