Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:22388
- Articol:8c0d981fd
- Disponibilitate:În stock101
- Accesorii :duză-răzătoare(mare și mic)
- Capacitate tocare :1.7 kg/min
- Depozitarea cablului :este
- Diametru gaura :3/4,7/7,5 mm
- Duză de răzătoare :este
- Duză pentru maruntire :este
- Funcţie revers :este
- Numarul de grătare de tocat :3
- Picioruse de cauciuc :este
- Putere nominală :500 W
- Tavă :plastic
- Arată toate specificatiile
1.999 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: mâine, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 376 Lei / lună |
209 Lei / lună |
154 Lei / lună |
126 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Accesorii | duză-răzătoare(mare și mic) |
| Capacitate tocare | 1.7 kg/min |
| Depozitarea cablului | este |
| Diametru gaura | 3/4,7/7,5 mm |
| Duză de răzătoare | este |
| Duză pentru maruntire | este |
| Funcţie revers | este |
| Numarul de grătare de tocat | 3 |
| Picioruse de cauciuc | este |
| Putere nominală | 500 W |
| Tavă | plastic |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa
