Доставка заказов по Кишиневу осуществляется бесплатно. Стоимость доставки в пригороды Кишинева составляет 50 лей.
- Производитель:
- Модель:22388
- Артикул:8c0d981fd
- Доступно:Есть в наличии101
- Accesorii :duză-răzătoare(mare și mic)
- Capacitate tocare :1.7 kg/min
- Depozitarea cablului :este
- Diametru gaura :3/4,7/7,5 mm
- Duză de răzătoare :este
- Duză pentru maruntire :este
- Funcţie revers :este
- Numarul de grătare de tocat :3
- Picioruse de cauciuc :este
- Putere nominală :500 W
- Tavă :plastic
- Показать все характеристики
1 999 Lei
Есть в наличии
Доставка по Кишиневу: сегодня, бесплатно
Купить в кредит
| 6 мес. | 12 мес. | 18 мес. | 24 мес. |
| 376 Леев / месяц |
209 Леев / месяц |
154 Леев / месяц |
126 Леев / месяц |
| Купить в кредит | |||
| Описание | |
| Accesorii | duză-răzătoare(mare și mic) |
| Capacitate tocare | 1.7 kg/min |
| Depozitarea cablului | este |
| Diametru gaura | 3/4,7/7,5 mm |
| Duză de răzătoare | este |
| Duză pentru maruntire | este |
| Funcţie revers | este |
| Numarul de grătare de tocat | 3 |
| Picioruse de cauciuc | este |
| Putere nominală | 500 W |
| Tavă | plastic |
Пока не было вопросов.
Romana

