Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:22396
- Articol:1dea94206
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Capacitate tocare :1.5 kg/min
- Diametru gaura :2,7 mm
- Dimensiuni :310x250x250 mm
- Duză pentru cârnați :este
- Duză pentru kebbe :este
- Funcţie revers :este
- Lungime cablu :1 m
- Numarul de grătare de tocat :3
- Picioruse de cauciuc :este
- Putere nominală :600 W
- Tavă :inox
- Arată toate specificatiile
646 Lei
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 121 Lei / lună |
67 Lei / lună |
49 Lei / lună |
40 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Capacitate tocare | 1.5 kg/min |
| Diametru gaura | 2,7 mm |
| Dimensiuni | 310x250x250 mm |
| Duză pentru cârnați | este |
| Duză pentru kebbe | este |
| Funcţie revers | este |
| Lungime cablu | 1 m |
| Numarul de grătare de tocat | 3 |
| Picioruse de cauciuc | este |
| Putere nominală | 600 W |
| Tavă | inox |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa





