Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:22369
- Articol:d10ad787f
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Capacitate tocare :1.7 kg/min
- Diametru gaura :3.8/8 mm
- Dimensiuni :285x170x250 mm
- Duză pentru cârnați :este
- Numarul de grătare de tocat :2
- Picioruse de cauciuc :este
- Protectie la suprasolicitare :este
- Putere nominală :350 W
- Storcator :este
- Tavă :plastic
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Capacitate tocare | 1.7 kg/min |
| Diametru gaura | 3.8/8 mm |
| Dimensiuni | 285x170x250 mm |
| Duză pentru cârnați | este |
| Numarul de grătare de tocat | 2 |
| Picioruse de cauciuc | este |
| Protectie la suprasolicitare | este |
| Putere nominală | 350 W |
| Storcator | este |
| Tavă | plastic |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa




