Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:23845
- Articol:2919440a0
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Accesoriu pentru aluat :este
- Accesoriu pentru frământat :este
- Capacitate bol :4.8
- Dimensiuni :380x370x240 mm
- Duză de amestecare :este
- Lungime cablu de alimentare :1 m
- Material bol :inox
- Număr de viteze :10
- Putere :300 W
- Tip control :mecanic
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
Specificații Mixer KitchenAid 5KSM175PSEFL
Tip control mecanic
Număr de viteze 10
Capacitate bol 4.8 , 3
Material bol inox
Accesoriu pentru aluat da
Accesoriu pentru frământat da
Duză de amestecare da
Putere 300 W
Lungime cablu de alimentare 1 m
Culoare bej
Material carcasa inox
Dimensiuni 380x370x240 mm
Greutate 11 kg
| Specificatii | |
| Accesoriu pentru aluat | este |
| Accesoriu pentru frământat | este |
| Capacitate bol | 4.8 |
| Dimensiuni | 380x370x240 mm |
| Duză de amestecare | este |
| Lungime cablu de alimentare | 1 m |
| Material bol | inox |
| Număr de viteze | 10 |
| Putere | 300 W |
| Tip control | mecanic |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa





