Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:23808
- Articol:5e50c80f7
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Accesoriu blender :este
- Accesoriu pentru aluat :este
- Accesoriu pentru frământat :este
- Capacitate bol :3.9
- Depozitarea cablului :este
- Dimensiuni :282x280x271 mm
- Disc pentru feliere :1
- Disc pentru răzuire :2
- Duză de amestecare :este
- Lungime cablu de alimentare :1.1 m
- Material bol :inox
- Număr de viteze :7
- Putere :1000 W
- Tip control :electronic
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
Specificații Robot de bucătărie Bosch MUM58420
Tip control electronic
Număr de viteze 7
Capacitate bol 3.9
Material bol inox
Accesoriu blender da
Accesoriu pentru aluat da
Accesoriu pentru frământat da
Duză de amestecare da
Disc pentru răzuire 2
Disc pentru feliere 1
Putere 1000 W
Lungime cablu de alimentare 1.1 m
Depozitarea cablului da
Culoare roșu
Material carcasa inox , plastic
Dimensiuni 282x280x271 mm
Greutate 6.2 kg
| Specificatii | |
| Accesoriu blender | este |
| Accesoriu pentru aluat | este |
| Accesoriu pentru frământat | este |
| Capacitate bol | 3.9 |
| Depozitarea cablului | este |
| Dimensiuni | 282x280x271 mm |
| Disc pentru feliere | 1 |
| Disc pentru răzuire | 2 |
| Duză de amestecare | este |
| Lungime cablu de alimentare | 1.1 m |
| Material bol | inox |
| Număr de viteze | 7 |
| Putere | 1000 W |
| Tip control | electronic |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa


