Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30361
- Articol:A1520130
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Condicere:mecanic
- Culoare:albastru
- Demensiuni:305x255x200 mm
- Element de încălzire:ceramica
- Flux de aer:340 m³/h
- Garanție:24 luni
- Greutate:2.7 kg
- Nivel de zgomot:48 dB
- Opțiuni de montaj:pe podea
- Producător:DeToolz
- Protecție la supraîncălzire:da
- Putere:3000 W
- Regulator de putere:da
- Termostat:da
- Tipuri de regimuri:încălzire , ventilație
- Zona de incalzire:30 m²
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Condicere | mecanic |
| Culoare | albastru |
| Demensiuni | 305x255x200 mm |
| Element de încălzire | ceramica |
| Flux de aer | 340 m³/h |
| Garanție | 24 luni |
| Greutate | 2.7 kg |
| Nivel de zgomot | 48 dB |
| Opțiuni de montaj | pe podea |
| Producător | DeToolz |
| Protecție la supraîncălzire | da |
| Putere | 3000 W |
| Regulator de putere | da |
| Termostat | da |
| Tipuri de regimuri | încălzire , ventilație |
| Zona de incalzire | 30 m² |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa


