Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30281
- Articol:A1336983
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Consumul de combustibil:1.9 l/oră
- Debit de aer:588 m3/h
- Garanție:24 luni
- Greutate:14.2 kg
- Pe combustibil:da
- Producător:AGM
- Putere maximă:20000 W
- Tensiune:230 V
- Tip de combustibil:disiel
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Consumul de combustibil | 1.9 l/oră |
| Debit de aer | 588 m3/h |
| Garanție | 24 luni |
| Greutate | 14.2 kg |
| Pe combustibil | da |
| Producător | AGM |
| Putere maximă | 20000 W |
| Tensiune | 230 V |
| Tip de combustibil | disiel |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa




