Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30007
- Articol:A830052
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Altele:două etape de încărcare
- Amperaj maxim la încărcare:4 A
- Amperaj minimal la încărcare:1 A
- Capacitate maxima acumulator:80 Ah
- Dimensiuni:232x142x56 cm
- Garanție:12 luni
- Greutate:0.58 kg
- Producător:Fubag
- Tip baterie:pornire-încărcare
- Voltaj:220 V
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Altele | două etape de încărcare |
| Amperaj maxim la încărcare | 4 A |
| Amperaj minimal la încărcare | 1 A |
| Capacitate maxima acumulator | 80 Ah |
| Dimensiuni | 232x142x56 cm |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 0.58 kg |
| Producător | Fubag |
| Tip baterie | pornire-încărcare |
| Voltaj | 220 V |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa







