Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:29641
- Articol:A1830219
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Afişa:analog
- Capacitatea bateriei:220 A
- Dimensiuni:380x335x245 cm
- Greutatea:9.1 kg
- Încărcare automată:da
- Indicator de încărcare:da
- Materialul corpului:metal , plastic
- Numărul de moduri de încărcare:2
- Producător:Awelco
- Protecție la supraîncărcare a bateriei:da
- Protecție polaritate inversă:da
- Țara de fabricație:Italia
- Tensiunea încărcabilă a bateriei:12 V, 24 V
- Tensiunea rețelei:230 V
- Tip de vehicul:auto
- Tipul bateriei:PB
- Tipul încărcătorului:portabil
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Afişa | analog |
| Capacitatea bateriei | 220 A |
| Dimensiuni | 380x335x245 cm |
| Greutatea | 9.1 kg |
| Încărcare automată | da |
| Indicator de încărcare | da |
| Materialul corpului | metal , plastic |
| Numărul de moduri de încărcare | 2 |
| Producător | Awelco |
| Protecție la supraîncărcare a bateriei | da |
| Protecție polaritate inversă | da |
| Țara de fabricație | Italia |
| Tensiunea încărcabilă a bateriei | 12 V, 24 V |
| Tensiunea rețelei | 230 V |
| Tip de vehicul | auto |
| Tipul bateriei | PB |
| Tipul încărcătorului | portabil |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa