Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:29640
- Articol:A1830186
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Afişa:analog
- Capacitatea bateriei:120 A
- Culoarea:albastru
- Garanție:12 luni
- Greutatea:4.3 kg
- Indicator de încărcare:da
- Materialul corpului:metal , plastic
- Numărul de moduri de încărcare:2
- Producător:Awelco
- Protecție la supraîncărcare a bateriei:da
- Țara de fabricație:Italia
- Tensiunea încărcabilă a bateriei:12 V, 24 V
- Tensiunea rețelei:220 V
- Tip de vehicul:auto
- Tipul bateriei:PB
- Tipul încărcătorului:portabil
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Afişa | analog |
| Capacitatea bateriei | 120 A |
| Culoarea | albastru |
| Garanție | 12 luni |
| Greutatea | 4.3 kg |
| Indicator de încărcare | da |
| Materialul corpului | metal , plastic |
| Numărul de moduri de încărcare | 2 |
| Producător | Awelco |
| Protecție la supraîncărcare a bateriei | da |
| Țara de fabricație | Italia |
| Tensiunea încărcabilă a bateriei | 12 V, 24 V |
| Tensiunea rețelei | 220 V |
| Tip de vehicul | auto |
| Tipul bateriei | PB |
| Tipul încărcătorului | portabil |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa






