Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:29639
- Articol:A1830162
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Afişa:digital
- Culoarea:negru
- Dimensiuni:26x15x6 cm
- Garanție:12 luni
- Greutatea:1 kg
- Încărcare automată:da
- Indicator de încărcare:da
- Materialul corpului:plastic
- Numărul de moduri de încărcare:2
- Producător:Awelco
- Tensiunea încărcabilă a bateriei:12 V, 24 V
- Tensiunea rețelei:230 V
- Tip de vehicul:motocicletă , auto
- Tipul bateriei:AGM , GEL , PB
- Tipul încărcătorului:invertor , portabil
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Afişa | digital |
| Culoarea | negru |
| Dimensiuni | 26x15x6 cm |
| Garanție | 12 luni |
| Greutatea | 1 kg |
| Încărcare automată | da |
| Indicator de încărcare | da |
| Materialul corpului | plastic |
| Numărul de moduri de încărcare | 2 |
| Producător | Awelco |
| Tensiunea încărcabilă a bateriei | 12 V, 24 V |
| Tensiunea rețelei | 230 V |
| Tip de vehicul | motocicletă , auto |
| Tipul bateriei | AGM , GEL , PB |
| Tipul încărcătorului | invertor , portabil |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa